KONST / Litografier / Färglitografi 13374069

nr 1337 4069

Pierre Boncompain

(f. 1938), Frankrike

Färglitografi, Signerad, numrerad 211/250. Motivet: 62x49 cm

Pierre Boncompain, fransk bildkonstnär född 1938.

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 13 juli 2020
kl 18:48:47

13/7 10:29:40 1      Vinnande bud
13/7 10:42:23 1      justering av budtak

Pierre Boncompain

Läs mer om Pierre Boncompain